Jesteśmy niezależnym zespołem filmowym. Naszym celem jest tworzenie kina z gatunku fantastyki. Pociąga nas przygoda, tajemnica i odkrywanie nieznanych światów. Nasze pasje, wieloletnie doświadczenie i umiejętności, przekuwamy w filmy poruszające emocje i wyobraźnię. Pracujemy nad własnym, niepowtarzalnym językiem wizualnym. Chcemy kontynuować tradycję małych manufaktur filmowych Starewicza czy Melliesa, wykorzystując dostępne dziś możliwości. Nazywamy się Pracownią Kosmicznego Rękodzieła, bo staramy się wszystko robić “własnymi rękami”, nie korzystać z gotowych rozwiązań, mieć własny kosmiczny styl i flow.

Ola Lipka

jest graficzką 2D i 3D a także projektantką scenografii oraz innych form sztuki użytkowej. Sprawnie lawiruje między drugim a trzecim wymiarem, poszukuje czwartego. W projekcie Nasza – misja na Marsa jest autorką i wykonawczynią kostiumów, zaprojektowała również scenografię i przygotowała modele 3D obiektów architektonicznych, wnętrz, statków i pozostałych elementów oraz ich animację.

Odpowiadała za spójność wizualną i stylistyczną całego projektu „NASZA Czerwona Planeta”.

Ponadto robi również zdjęcia, efekty specjalne i współtworzy scenariusze.

Patryk Zakrocki

jest kompozytorem zafascynowanym kinem i od dawna zajmuje się tworzeniem muzyki do filmów fabularnych, dokumentalnych i animowanych, teatru dramatycznego, lalkowego i teatru tańca. Od 2020 r. zaczął samodzielnie robić krótkie formy filmowe.
Jest pomysłodawcą projektu, pisze scenariusze, reżyseruje i robi zdjęcia, dźwięk i muzykę.

Michał Lipka

to syn pisarza science-fiction Jerzego Lipki. Grafik i animator znany z mini serialu “Sparkolacje” emitowanego w 2000 roku w programie TVP1 “MdM” Mana i Materny. Autor teledysków, m.in. dla zespołu Kury oraz Wojtek Mazolewski Quintet. To również znany ze sceny klubowej DJ Cpt. Sparky, członek kolektywu Soul Service. Robi zdjęcia, efekty specjalne, animacje 2D i 3D, świeci, montuje i reżyseruje. Jest też VJem.